İstanbul Asansör Montajı

Sanayi inkılabından  sonra hızla gelişen teknoloji beraberinde hayatımıza birçok yenilik getirdi. Bu yeniliklerden biri de şüphesiz ki asansörler. Sürekli ağırlıkları veya nesneleri yukarı kaldırma ihtiyacı üzerine asansör kavramı hayatımıza girmiş ve birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Eskiden çok ilkel olarak kullanılan düşey taşımacılık aletleri yerini modern ve teknolojik asansörlere bırakmıştır. Asansör teknolojisinin gelişmesi üzerine bu alanda birçok firma gibi İstanbul Asansör montajı da yerini almıştır. İnsan asansörü, yük asansörü hidrolik asansör, panaromik asansör, engelli asansörü gibi birçok farklı ürünün montajını gerçekleştirdiğimiz firmamız yıllardır bu sektörde yolunu çizmeye devam ediyor.

İstanbul Asansör montajı, yüksek yapılı binalarda bulunması artık zorunlu hale gelmiş asansörlerin montajı konusunda size hizmet sunmaktadır. Asansör montajı işi, belirli riskleri olan ve gereken titizlikte yapılmazsa kazalara sebebiyet verebilecek bir iştir. Bu sebeple bu işin uzmanları tarafından, gerekli önlemler alınarak yapılması gerekir. İstanbul asansör montajı olarak, bu işi nasıl yaptığımızı merak eden müşterilerimiz için açıklayalım. Öncelikle asansör kuyusunun yönetmeliğe uygun olup olmadığı kontrol edilmeli ve uygunluk sağlanırsa işlemler başlamalıdır. Bunun için mühendislerimiz binayı iyi analiz edip yönetmeliklere uygunluk sağlandığı takdirde işe başlar. İlk önce ray, konsol ve kapı kasaları montajı yapılır. Sonrasında makine dairesi montajları tamamlanır. Son olarak asansör kabini kurulumu da gerçekleştirilip halat bağlantıları tamamlanır. Ekibimiz tarafından son testler yapılmadan asansör teslim edilmez. Asansör montajı tamamlandıktan sonra ise bakım ve periyodik kontroller konusunda da müşterilerimize bilgi ve destek verme hizmetimiz de bulunmaktadır. Gerekli muayenelerde veya herhangi bir sorununuz olduğunda bize ulaşabilirsiniz.

Asansör montajının,  bu işin eğitimini almış ve bu konuda tecrübe kazanmış kişiler tarafından yapılması gerektiği için, ekibimizde alanında uzman mühendislerimiz, teknikerlerimiz ve ustalarımız gerekli özeni göstererek montaj çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Montaj sırasında müşterinin istekleri ehemmiyetle yerine getirilir. Bununla beraber istenilen teslim süresi belirlenerek, müşteriye belirlenen sürenin dışına çıkılmadan asansör teslim edilir. Asansör teslimi yapıldıktan sonra bakımı ve periyodik kontrol süreçlerinde de destek alabilirsiniz. İstanbul Asansör montajını tercih etmeden önce sitemizden referanslarımızı inceleyebilir, yaptığımız işler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim kanallarımız vasıtasıyla bize ulaşın size yardımcı olalım.