İstanbul Asansör Hizmetleri

İstanbul Asansör Hizmetleri
16 Haziran 2020

Bugün hayatımızın her alanında işlerimizi kolaylaştıran asansörler, ilk olarak 19. yüzyılda kullanılır. Buhar gücüyle çalışan bu dikey taşıma aparatları, maden ocaklarında, maden işçileri tarafından kullanılmak üzere tasarlanır. O günden bu güne gelişen teknoloji ile birlikte artık akıllı asansör sistemlerinden bile bahsetmek mümkün. Ancak asansör sistemleri de diğer araç sistemleri gibi zamanla kullanım sürelerini doldurur. Bu sebeple düzenli bakım ve onarıma ihtiyaç duyarlar. Pek çok alanda çeşitli amaçlarla kullandığımız asansörler; deneyimli bir ekip tarafından kaliteli malzemelerle ve düzenli olarak bakılmadığında, hayati sonuçlar doğuracak kazalara neden olabilir. İstanbul Asansör Hizmetleri deneyimli kadrosu ile bu konudaki risklerinizi ortadan kaldırarak asansörünüzdeki halat, makine, motor, buton, kapı, kabin, kart, ray ve pano arızaları, bakım ve montaj işlemleri konularında, sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetler sunar.

Dikey taşıma sistemlerinin uzun ömürlü kullanımı, elbette kaliteli malzeme ile çalışılması ve düzenli bakımların ihmal edilmemesi ile mümkündür.  Asansörün, bulunduğu mekanın fiziki yapısına uygunluğu, kullanılma sıklığı, taşıma kapasitesine uygun kullanımı, kullanım amacına göre belirlenen kurallara uyulup uyulmaması gibi birçok faktör, asansörün hem ömrünü hem de güvenlik durumunu belirler. İstanbul Asansör Hizmetleri sizi, asansörünüzün uzun vadede güvenli ve sağlıklı çalışmasını sağlayacak bakım ve kullanım önerileri konusunda bilgilendirir. Asansör bakımı ve asansör tamiri gibi işlerinizi emanet ettiğiniz kişi ya da kurumlar, en ufak bir ihmalin bile doğurabileceği sorunları bilmeli ve bu sorumlulukla hizmet vermelidir. İstanbul Asansör Hizmetleri bu sorumluluğun bilincine varmış, gerekli alt yapı ve donanıma sahip, müşterilerimizin beklentilerini ve sağlığını ön planda tutan deneyimli bir ekip ile çalışır.

Konutlarımızda kullandığımız asansörlerden işyeri asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar her türlü asansör için hizmet veren İstanbul Asansör Hizmetleri asansör sistemleri hakkındaki en son gelişmeleri takip ederek, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet verir. Tüm montaj, bakım, tamir, revizyon işlerinizi; onaylı, belgeli ve markalı ürünler ile yapar ve sizlere en uygun fiyatları sunar. Yayınlanan son yönetmeliklere uygun biçimde, bu konuda belirlenmiş kural ve standartlar dahilinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun çözümler üretir.

Kategoriler
Son Yazılar
Asansör Revizyonu
Asansör Revizyonu 16 Haziran 2020